Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. Ben Sweetland
Bu yolculukta sizinleyiz!

VESNA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA

Vesna Bilgi Teknolojileri, 2017 yılından bu güne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır. Microsoft ve Google ‘ın Bulut Teknolojileri konusunda beraber ilerlediği çözüm ortaklarından biri olan Vesna Bilgi Teknolojileri, müşterilerine sunduğu Microsoft ve Google çözümleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Vesna Bilgi Teknolojileri 2017 yılından itibaren Microsoft Bulut ürünlerinden Office 365, Windows Azure ve CRM Online gibi bulut ürünleri ile ve Google Bulut ürünleri dahil Seo, Adwords ve Analytics ürünleriyle birlikte hem web hem de sosyal medyada olmak üzere müşterilerine tam destek ve tam zamanlı hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Firmaların iş akışının devamlılığı ve verimliliği, IT altyapısı ile doğrudan bağlantılıdır. Doğru bir IT yönetimi ile, sistem üzerinde oluşabilecek problem ve aksaklıkların önceden tespiti ile alınabilecek önlemler, iş akışında meydana gelebilecek aksaklıkları önlemeyi hedeflemektedir. Müşterilerimiz için hazırladığımız veya iyileştirdiğimiz IT yapısı, müşterilerimizin sistem sorunlarını en aza indirip, olası problemlerde hızlı destek ile iş akışının kesintiye uğramaması Vesna Bilgi Teknolojileri’nin öncelikli hedefidir.

 

Referanslarımızdan Bazıları
TOP