VESNA
Teknolojinin yeşil rengi

HİZMETLERİMİZ

Kurumsal IT Danışmanlığı kapsamında Office 365, Microsoft 365 ve Azure gibi Microsoft bulut ürünleri ve Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Microsoft (SAM) - Yazılım Varlık Yönetimi

Kurum gereksinimleriniz kapsamında yazılım varlık yönetimini anlamanızı ve geliştirmenizi sağlamak için yürütülen Yazılım Varlık Yönetimi (SAM) çalışması, maliyetleri azaltmanızı, güvenlik ve uyumluluğu geliştirmenizi ve gelecekteki yazılım gereksinimlerini öngörmenizi sağlar.

Microsoft Bulut Ürünleri Danışmanlığı

Microsoft’un bulut platformu üzerindeki Windows Azure Servis, Sanal Sunucu ve Office 365 ihtiyaçlarınızda analiz ve satın alma aşamasından aktif kullanım aşamasına kadar, Microsoft Azure ve Microsoft Office 365 ürünleri için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Microsoft Ürün Lisanslama Hizmetleri

Kurum gereksinimlerinizin tespiti sonrasında, ihtiyaç duyulan ürünlerin lisanslamaları ile ilgili desteği sağlamaktayız. SQL Server, Office 365, Visual Studio, Microsoft Windows ve diğer Microsoft ürünleri için lisanslama çözümleri sunuyoruz.

Microsoft SAM Danışmanlığı

Yazılım Varlık Yönetimi (SAM), kurumunuz bütününde faaliyet süresince maliyetleri kontrol etmenizi ve yazılım yatırımlarını optimize etmenizi sağlayan, sektördeki en iyi uygulamalardandır. Sürekli bir planla yönetilen SAM, nelere sahip olduğunuzu, bunların nerede çalıştığını ve fazlalık bulunup bulunmadığını tespit etmenizi kolaylaştırır. Düzgün uygulanan bir SAM planı, maliyetleri azaltmanızı, güvenlik ve uyumluluğu geliştirmenizi ve gelecekteki yazılım gereksinimlerini öngörmenizi sağlar. SAM ayrıca, BT projelerine ilişkili maliyetleri ve avantajları da doğru bir şekilde kaydetmenizi sağlayarak, kurumunuza bir rekabet avantajı sunar.

Kurumunuz sorunsuz ve verimli çalışmak için BT işlemlerine bağımlıysa, kurumunuzun bütünündeki yazılımları yönetmenin karmaşıklığını önlemek adına Microsoft SAM Danışmanlık Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Maliyetleri kontrol altına almanın ve iş ve yasal riskleri yönetmenin en iyi yolu yazılım varlıklarınız üzerinde tam hakimiyettir.

Vesna SAM danışmanlık hizmetimiz ile yazılım varlıklarınızı daha iyi yönetebilir, maaliyet, tasarruf ve yükümlülükleri kontrol altında tutabilirsiniz.

Microsoft Bulut Ürünleri Danışmanlığı

Microsoft Bulut Teknolojileri, elde edilmesi mümkün olan başarılara büyük veya küçük, eski veya yeni tüm işletme ve kuruluşların ulaşabilmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış, sayısı her geçen gün artan bulut hizmetlerinden oluşan hizmetler bütünüdür. Microsoft Azure, kuruluşunuzun iş zorluklarını aşmasına yardımcı olur, en sevdiğiniz araçları ve çerçeveleri kullanarak çok büyük, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma özgürlüğünü sunar.

Microsoft'un bulut teknolojileri konusunda çözüm ortağı olarak Microsoft 365, Office 365 danışmanlık hizmetlerimiz ile firmanıza en uygun lisanslama modelini ve satış sonrası destek hizmetlerini sunuyoruz.

Office 365 bulut ürünü danışmanlığının yanında, Microsoft Azure danışmanlık hizmetimiz ile kuruluşunuzun başarısında etkili olabilecek yüzlerce araç barındıran Microsoft Azure platformun, firmanız için en uygun özelliklerinden faydalanabilmenizi sağlıyoruz.

Microsoft Azure danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Azure Site Recovery ile BT kesintileri sırasında uyumluluğa zarar vermeden uygulamaların kapalı kalma süresini düşürün. Linux, Windows, VMware ve Hyper-V sanal makineleri ile fiziksel sunucular genelinde kapsama alanı sunan Microsoft olağanüstü durum kurtarma, Azure ’daki ve şirket içindeki uygulamaları destekler. Yüzde 99,9 SLA ve 7/24 desteğe sahip olan Azure Site Recovery, kuruluşunuzun sorunsuzca işlemesini sağlar. Sınıfındaki en iyi kurtarma noktası hedefi (RPO) ve kurtarma süresi hedefi (RTO) ile Azure ve şirket içi uygulamalarınızın kullanılabilir ve uyumlu durumda kalacağından emin olabilirsiniz.

Microsoft Ürün Lisanslama Hizmetleri

Microsoft ürünlerinin lisanslama işlemleri, firmanızın ihtiyaçlarının belirlenmesi için gerçekleştirilen analizler doğrultusunda, uzman kadromuz tarafından yürütülen çalışmadır. Kuruluşunuz içerisinde bulunan sisteminizin veya yeni kurmayı planladığınız altyapı için gerekli olan Microsoft ürünlerinin, lisans problemleri ile karşılaşılmaması adına lisanslamaları ile ilgili sizlere en uygun planı sunuyoruz.

Office 365 ile ofis her zaman, her yerde elinizin altında. İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman ve istediğiniz cihazda çalışın. Siz hazır olduğunuzda Office 365 de hazırdır. Kuruluşunuz için en iyi teklifi hazırlıyor, sizleri Office 365 geçiş sürecinde ve sonrasında da yalnız bırakmıyoruz.

Lisans danışmanlarımız ile, kuruluşunuz için en uygun modeli belirleyerek Microsoft Windows ürünü için en iyi teklifi sunuyoruz.

Farklı sektörlerde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan Database yazılımı Microsoft SQL Server 2017'nin sektör lideri performansından ve güvenliğinden Windows, Linux ve Docker kapsayıcılarında yararlanabilirsiniz. SQL Server lisanslama desteğimiz ile, doğru sürümü bulmanızı kolay ve ekonomik hale getiriyoruz.

Herhangi bir platform için herhangi bir uygulama derlemeye yönelik profesyonel geliştirici araçları ve hizmetlerini sağlayan Visual Studio 2017 ile daha üretken olun. Visual Studio lisanlama desteğimiz ile kuruluşunuza en uygun planı sizin için hazırlıyoruz.

Bilgisayar Bakım ve Sistem Destek Anlaşmaları

Bilgisayar Bakım ve Sistem Destek Anlaşmaları ile, bilgisayar servisi, sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması, yedeklemelerin güncel şekilde 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri, kısaca sisteminiz ile ilgili her türlü hizmeti bakım anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

Sisteminiz ile ilgili yerinde ücretsiz ekspertiz yaparak, firmanıza en uygun bilgisayar bakım ve sistem destek anlaşması hizmeti için teklif veriyoruz.

 • Müşteri Ofisinin Aylık Rutin Ziyaret Edilmesi
 • Windows Server, Client Kurulum ve Teknik Destek İşlemleri
 • Active Directory Yapılandırma ve Destek Hizmetleri
 • MS-Exchange & SQL Server Kurulum Destek ve Bakım İşlemleri
 • Windows Azure, Office 365 Kurulum Teknik Destek İşlemleri
 • PC ve Laptop Onarım ve Bakım İşlemleri
 • Toplu Güncelleme Hizmetleri
 • Sistem Bakım ve Temizlik İşlemleri
 • Virüs Tarama ve Temizleme İşlemleri
 • DNS Hizmetleri
 • Silinmiş veya Hasarlı Diskten Veri Kurtarma Hizmetleri
 • Workgroup, Active Directory Kurulum ve Destek Hizmetleri
 • Ağ Kurulum, Test ve Destek İşlemleri
 • Internet Kurulum Destek İşlemleri
 • Firewall (Güvenlik Duvarı) Kurulum ve Destek İşlemleri
 • Microsoft Exchange Server Kurulum, Destek ve Bakım İşlemleri
 • Periyodik Veri Yedekleme ve Test İşlemleri
 • Anında Uzaktan Bağlantı ile Destek Hizmeti
 • Anlaşmalı Sunucu ve Hosting Hizmetleri

 

TOP